Nasi Instruktorzy

Anna Rycerz

Katalog-bez-nazwy1277-200x300

Współzałożycielka Krakowskiej Akademii Kosmetycznej, wykładowca akademicki.
Dyplomowany trener i coach.  Międzynarodowy instruktor marki Victoria Vynn oraz instruktor Black Lashes.  Autorka materiałów szkoleniowych i filmów instruktażowych.

Jej największą pasją obok stylizacji paznokci jest stylizacja rzęs. Swoją wiedzą, umiejętnościami i wieloletnim doświadczeniem chętnie dzieli się podczas szkoleń. Potrafi rozbudzić pasję u każdej kursantki.
Wielokrotnie występowała w roli wykładowcy na targach oraz prezentacjach w całej Polsce.  Na swoim koncie ma kilkadziesiąt pokazów dla branży beauty w  Polsce i za granicą. Prowadziła prelekcje podczas targów  LNE w Krakowie, czy Beauty Forum w Warszawie, prezentując nowe trendy w stylizacji paznokci.
Kilkukrotny sędzia na mistrzostwach stylizacji paznokci min. Nail Art Trophy oraz Black&White.

Prywatnie mama cudownej dwójki dzieci i szczęśliwa żona. Czas wolny  najchętniej spędza w kuchni przygotowując przyjęcia dla znajomych. Uwielbia życie towarzyskie, a jej dom zawsze jest pełen ludzi. Jej pasją są podróże czym zaraża całą rodzinę. Nie ma marzeń, tylko plany, które z sukcesem realizuje.

Ewa Rycerz

Katalog-bez-nazwy0908-200x300

Współzałożycielka Krakowskiej Akademii Kosmetycznej.
Dyplomowany trener i główny coach marki Victoria Vynn. Międzynarodowy instruktor marki Victoria Vynn oraz instruktor marki Revi Titanum Nails. Posiada wieloletnie doświadczenie w zakresie budowy i stylizacji paznokci. Autorka programów szkoleniowych i filmów instruktażowych. Lubi i potrafi dzielić się wiedzą z innymi. Nieustannie się rozwija. Łączy teorię z doświadczeniem. Na swoim koncie ma kilkadziesiąt pokazów dla stylistów w Polsce i za granicą. Prowadzi szkolenia i kursy instruktorskie dla międzynarodowych instruktorów stylizacji paznokci z Hiszpanii, Włoch, Litwy, Słowacji, Wielkiej Brytani, Szwecji czy Holandii.
Wielokrotnie występowała w roli wykładowcy na targach oraz prezentacjach takich jak targi LNE w Krakowie, czy Beauty Forum w Warszawie prezentując nowe trendy w stylizacji paznokci.
Pełniła rolę sędziego na mistrzostwach stylizacji paznokci.

Prywatnie mama Macieja. Swój czas wolny spędza zawsze aktywnie. Jej marzeniem jest zwiedzić Norwegię, zobaczyć fiordy i zorzę polarną.

Krystyna Gawor

14495424-1243414565717399-3595395923384612139-n

Master Instructor Victoria Vynn. Z zawodu ekonomistka, z pasji stylistka paznokci. Właścicielka salonu kosmetycznego KG Beauty w Krakowie. Trener z wieloletnim doświadczeniem szkoleniowym w kraju i za granicą. Prowadziła międzynarodowe szkolenia dla instruktorów w Hiszpanii oraz techniczne dla stylistek na Słowacji. Specjalistka w zakresie budowy paznokci żelowych, manicure kombinowany oraz zdobienia. Wielokrotna uczestniczka międzynarodowych mistrzostw stylizacji paznokci i nail art.

Instruktorka stylizacji rzęs w technice 1:1 . Doświadczona, sympatyczna i otwarta, a przy tym wymagająca.

Barbara Drabczyk

Inst22894494-1919882081361631-7257665484308467210-n-300x300ruktor i szkoleniowiec makijażu permanentnego marki Szwedo Group. Specjalistka metody Taffy. Instructor Victoria Vynn w zakresie stylizacji paznokci. Właścicielka Studia Urody Euforia. Optymistka zarażająca pasją do kosmetyki. Ambitna i stale podnosząca swoje kwalifikacje. Najbardziej wymagająca jest zawsze wobec siebie, ale jej kursanci nie mogą  osiąść na laurach. Ich prace szybko muszą zmierzać do ideału

Żaklina Borycka

22528178-1960979654169615-4806441864692306231-n-200x300

Instructor Victoria Vynn w zakresie stylizacji paznokci. Kreatywna i inspirująca stylistka paznokci z wieloletnim doświadczeniem. Zawodowo – Żaklina Beauty Nails & Lashes. W jej stylizacjach chodzą gwiazdy krakowskiego Teatru Variete oraz telewizji. Specjalizuje się w zdobieniach, a szczególnie geometrii. Zaraża swoją aktywnością innych. Dla niej doba nigdy nie trwa 24h – zawsze dłużej.

Na co dzień zajmuje się stylizacją paznokci i rzęs, prowadzi szkolenia indywidualne oraz grupowe, jest uczestnikiem pokazów, gdzie prezentuje najnowsze trendy w budowie paznokci żelowych i zdobieniach.

Katarzyna Kłosińska

kasiapodoAbsolwentka Uniwersytetu Medycznego w Łodzi, kosmetolog, podolog. Od 2013 prowadzi własny gabinet podologiczny. Wykładowca i szkoleniowiec, współzałożyciel programu innowacyjnych szkoleń podologicznych – PodoEdukacja.

Na szkoleniach i kursach zdobyła liczne certyfikaty z zakresu wiedzy o specjalistycznej pielęgnacji stóp, podologii. Stale się uczy i rozwija, poznaje nowe sposoby i metody terapii stóp.

Jej pasją są stopy. Ta pasja i chęć pomocy innym, przerodziła się w pracę zawodową. Pracę, która sprawia jej wiele radości i satysfakcji, ale również jest źródłem ciągłych wyzwań. Codziennie spotyka się z wieloma różnymi przypadkami, dlatego do każdego pacjenta podchodzi indywidualnie i profesjonalnie.

Dagmara Dobrzańska

Manager Krakowskiej Akademii Kosmetycznej

J2A3394-300x200To właśnie ONA zarządza sercem naszej Akademii. Zorganizowana i opanowana nawet w najbardziej krytycznej sytuacji. Dzięki niej szkolenia przebiegają sprawnie, a nasze kursantki mają zapewnione modelki oraz pyszną kawę i obiad. To właśnie u Dagi możesz uzyskać wszystkie informacje dotyczące programów szkoleniowych, cen, aktualnej oferty i dostępności miejsc. Dagę znają u nas  wszyscy, bo to ona jest sympatyczną Panią z sekretariatu 1f469-200d-1f4bb

Prywatnie mama  Iwka.  Uwielbia nosić szary lakier na paznokciach ale nie lubi tańczyć i nosić spódnicy 🙂 Kobieta z duszą artystki.