Hurtownia Kosmetyki Profesjonalnej Artex

logo-ARTEX-szare-300x170

Znajdą tu Państwo kosmetyki profesjonalne, a także sprzęt i wyposażenie salonu kosmetycznego.
Artex gwarantuje najwyższą jakość produktów i urządzeń oraz szybki i skuteczny serwis. Hurtownia jest do Państwa dyspozycji nie tylko przed dokonaniem zakupów, ale i po realizacji zamówienia. Zawsze służą pomocą, chętnie dzielą się doświadczeniem.

Kraków, ul. Borsucza 12
tel. 12 266 43 lub 509 027 389

Victoria Vynn

logo-artex-300x122

Amerykańska marka topowych produktów dedykowana stylistom paznokci.
Nowoczesne, trendowe formuły dają nieograniczone możliwości dekoracji, tworzenia stylizacji i zdobień, pracy z produktem w salonie. Tworząc kolekcje do stylizacji i pielęgnacji paznokci czerpią z najnowszych trendów stolicy                                                                                    światowego desingu i mody NYC.

LART

lart

LART to międzynarodowa marka, która powstała w odpowiedzi na potrzeby profesjonalnych stylistów paznokci. Zapewnia najbardziej innowacyjne produkty, uczestniczymy w największych międzynarodowych targach branżowych, współpracujemy z utalentowanymi stylistami i tysiącami salonów w całej Polsce. Opracowujemy produkty dopasowane do wymagań ekspertów, którzy chcą uzyskać trwałe efekty w szybki i prosty sposób. Dbamy o to, aby Twoi klienci mieli poczucie usługi wykonanej na najwyższym poziomie!

Revi – Manicure Tytanowy

revi-300x166 Revi Titanium Nails to profesjonalna marka kosmetyczna oferująca produkty do stylizacji paznokci metodą tytanową. W Europie dostępna jest od 2015 roku i od razu skradła serca profesjonalistów w dziedzinie wykonywania manicure. Revi Titanium Nails to bezpieczne dla zdrowia produkty, które są efektem długoletnich i starannych badań najlepszych ekspertów.

Secret Lashes

sl-news-300x173

Secret Lashes to najwyższej jakości produkty i akcesoria do stylizacji rzęs oraz szkolenia dla stylistów rzęs. W naszej Akademii spotkacie instruktorki SL , które zadbają o najwyższy poziom szkoleniam i pozostaną z Wami w kontakcie po ukończonym kursie.

Black Lashes

logo-pl-300x42

W naszej Akademii znajdziecie instruktorki Eye Designer Acadmy. Profesjonalnie wykonany zabieg przedłużania i zagęszczania rzęs wymaga zegarmistrzowskiej cierpliwości, chirurgicznej precyzji i artystycznego kunsztu. Te właśnie umiejętności przekazujemy w Eye Designers Academy. Pod okiem profesjonalistów z branży rozwijamy Wasze kompetencje, przekazujemy niezbędną wiedzę, doradzamy i inspirujemy.

Szwedo Group

1481194880logo-profiloweFB

Szwedo Group s.c. – światowy lider, twórca opatentowanych technologii oraz producent urządzeń do makijażu permanentnego.
W wyniku połączenia trzech osobowości: inżyniera z zapałem do tworzenia nowych rozwiązań, artystki ze zmysłem plastycznym oraz kosmetologa z wieloletnim doświadczeniem w makijażu permanentnym powstały dwie zupełnie nowe techniki pigmentacji: microblading, dziś wiodący trend w pigmentacji brwi – z efektem naturalnego włosa TAFFY, oraz 3 igłowa nieszarpiąca tkanki technika pigmentacji ust, kresek i brwi ODED.