Hurtownia Kosmetyki Profesjonalnej Artex

artex

Znajdą tu Państwo kosmetyki profesjonalne, a także sprzęt i wyposażenie salonu kosmetycznego.
Artex gwarantuje najwyższą jakość produktów i urządzeń oraz szybki i skuteczny serwis. Hurtownia jest do Państwa dyspozycji nie tylko przed dokonaniem zakupów, ale i po realizacji zamówienia. Zawsze służą pomocą, chętnie dzielą się doświadczeniem.

Kraków, ul. Borsucza 12
tel. 12 266 43 lub 509 027 389

Victoria Vynn

victoriavynn

Amerykańska marka topowych produktów dedykowana stylistom paznokci.
Nowoczesne, trendowe formuły dają nieograniczone możliwości dekoracji, tworzenia stylizacji i zdobień, pracy z produktem w salonie. Tworząc kolekcje do stylizacji i pielęgnacji paznokci czerpią z najnowszych trendów stolicy                                                                                    światowego desingu i mody NYC.

LART

Lart

LART to międzynarodowa marka, która powstała w odpowiedzi na potrzeby profesjonalnych stylistów paznokci. Zapewnia najbardziej innowacyjne produkty, uczestniczymy w największych międzynarodowych targach branżowych, współpracujemy z utalentowanymi stylistami i tysiącami salonów w całej Polsce. Opracowujemy produkty dopasowane do wymagań ekspertów, którzy chcą uzyskać trwałe efekty w szybki i prosty sposób. Dbamy o to, aby Twoi klienci mieli poczucie usługi wykonanej na najwyższym poziomie!

Revi – Manicure Tytanowy

revinails Revi Titanium Nails to profesjonalna marka kosmetyczna oferująca produkty do stylizacji paznokci metodą tytanową. W Europie dostępna jest od 2015 roku i od razu skradła serca profesjonalistów w dziedzinie wykonywania manicure. Revi Titanium Nails to bezpieczne dla zdrowia produkty, które są efektem długoletnich i starannych badań najlepszych ekspertów.

Secret Lashes

secretlashes

Secret Lashes to najwyższej jakości produkty i akcesoria do stylizacji rzęs oraz szkolenia dla stylistów rzęs. W naszej Akademii spotkacie instruktorki SL , które zadbają o najwyższy poziom szkoleniam i pozostaną z Wami w kontakcie po ukończonym kursie.

Black Lashes

black-lashes

W naszej Akademii znajdziecie instruktorki Eye Designer Acadmy. Profesjonalnie wykonany zabieg przedłużania i zagęszczania rzęs wymaga zegarmistrzowskiej cierpliwości, chirurgicznej precyzji i artystycznego kunsztu. Te właśnie umiejętności przekazujemy w Eye Designers Academy. Pod okiem profesjonalistów z branży rozwijamy Wasze kompetencje, przekazujemy niezbędną wiedzę, doradzamy i inspirujemy.

Szwedo Group

szwedogroup

Szwedo Group s.c. – światowy lider, twórca opatentowanych technologii oraz producent urządzeń do makijażu permanentnego.
W wyniku połączenia trzech osobowości: inżyniera z zapałem do tworzenia nowych rozwiązań, artystki ze zmysłem plastycznym oraz kosmetologa z wieloletnim doświadczeniem w makijażu permanentnym powstały dwie zupełnie nowe techniki pigmentacji: microblading, dziś wiodący trend w pigmentacji brwi – z efektem naturalnego włosa TAFFY, oraz 3 igłowa nieszarpiąca tkanki technika pigmentacji ust, kresek i brwi ODED.