Manicure kombinowany – nowa jakość usług w Twoim salonie

Twoje klientki ciągle się spieszą i nie mają czasu często przychodzić na manicure?
A może z powodu oszczędności odwiedzają cię rzadziej niż powinny i kiedy wracają ich paznokcie są w opłakanym stanie?
Może są wśród nich zabiegane kobiety, którym zależy na perfekcyjnym wyglądzie paznokci i irytują się gdy szybko pojawia się odrost?

Jeśli choć na jedno pytanie odpowiedziałaś TAK, oznacza to, że ten
artykuł jest właśnie dla Ciebie!

Dziś odpowiemy na pytanie czym jest manicure kombinowany, na czym polega i jakie są jego zalety, a przede wszystkim dlaczego powinnaś wprowadzić go do portfolio swoich usług.
Manicure kombinowany – co to jest i na czym polega ?

Manicure kombinowany to dość nowy trend stylizacji paznokci, który przywędrował do nas aż z Korei. Polki od razu pokochały ten rodzaj stylizacji, za długotrwały efekt pięknych paznokci. Pierwszy etap stylizacji to idealne przygotowanie płytki paznokcia, na którą
aplikujemy lakier tradycyjny lub hybrydowy.

Polega on na odepchnięciu i usunięciu skórek tak aby unikać konieczności ich wycinania i minimalizować użycie cążek. Dzięki temu spowalniamy ich odrost.  Dodatkowo prawidłowe wyfrezowanie skórek przed malowaniem, sprawia, że unosimy wał paznokcia tworząc „kieszonkę” na lakier który możemy głębiej zaaplikować, co daje wrażenie jakby kolor wyrastał   spod skorek. Dzięki pozbyciu się skórek i wygładzeniu płytki paznokci, stylistka jest w stanie nałożyć lakier bezpośrednio „pod skórki”.

Wprowadzenie takiej usługi wymaga wiedzy teoretycznej oraz praktyki pod okiem instruktora, ponieważ używamy ostrych narzędzi takich jak puchery, nożyczki, cążki i frezy. Zacznij więc od dobrego szkolenia. Zabieg nie powinien zająć więcej czasu niż tradycyjny manicure, jednak aby uzyskać taki czas usługi należy wcześniej zdobyć odpowiednie doświadczenie.

Manicure kombinowany – zalety

W przeciwieństwie do tradycyjnego manicure, pierwsze odrosty widać najwcześniej po około 7-10 dniach, a czasem nawet 14-stu. To oczywiście zależy od indywidualnego tempa wzrostu paznokci. Zabieg daje perfekcyjny efekt, przedłuża „życie koloru” czym przewyższa starsze metody malowania paznokci. Dzięki takiej usłudze Twoje klientki dłużej cieszą się perfekcyjną stylizacją, a Ty masz więcej czasu na przyjęcie nowych klientów. Taki manicure, to też doskonała wizytówka dla Twojego salonu.

 

 

Cena czyni cuda……

Cena manicure kombinowanego różni się w zależności od standardu salonu, ale zwykle jest nieznacznie wyższa od tradycyjnego manicure hybrydowego. Jego trwałość sprawia jednak, że ostatecznie klient wydaje mniej, a ty zarabiasz więcej!

(Visited 8 times, 1 visits today)