Manicure Tytanowy jakiego Świat nie widział

Manicure Tytanowy od kilku lat jest  dostępny dla stylistów na rynku polskim, jednak według ostatnich doniesień to właśnie teraz będzie przeżywał swój prawdziwy renesans. Po pierwsze dlatego, że jest on doskonałą alternatywą dla manicure hybrydowego, który powoli przestaje być usługą profesjonalną. Po drugie daje możliwość wyróżnienia się na rynku salonów kosmetycznych. Na przełomie ostatnich kilku lat można zauważyć, że coraz więcej firm „paznokciowych” wprowadza ten system do oferty, ale w tym miesiącu pojawił się absolutny KRÓL tej kategorii

Magia manicure tytanowego zamknięta w jednym preparacie, który służy  do aplikacji jako baza, top i wysuszacz, gwarantuje łatwiejszą pracę, wydajność, pewność efektów przy każdej stylizacji i jeszcze większe zyski!

Dotychczasowe systemy tytanowe dostępne na rynku to kolorowe pudry i 5 preparatów. Trzeba przyznać, że baza i top tytanowy często sprawiały trudności w aplikacji szczególnie osobom poczatkującym. Nie raz zdarzyło się wyrzucić produkty po kilku użyciach,  które zostały zabrudzone lub źle zakręcone. Niestety zapach kilku preparatów również pozostawiał wiele do życzenia.

Lart Supreme to przede wszystkim bezpieczny i szybki system. Wyeliminowane zostały problematyczne produkty i zastąpione jednym preparatem, którym  można pracować bez pośpiechu i bez obaw, że wszystko się sklei i wyschnie.  Pytacie często czy można go łączyć z pudrami innych firm. Odpowiedź brzmi TAK, ale…. wtedy konieczne jest użycie aktywatora/ sealera.

Tylko używając całego systemu Lart Supreme zmniejszycie  zużycie produktów i skrócicie czas pracy nawet o 25%. Dlatego naszym zdanie nie warto „kombinować” szczególnie biorąc pod uwagę konkurencyjną cenę pudrów (od 49 zł) i uniwersalnego preparatu (120 zł).  Na start firma przygotowała także zestawy promocyjne gdzie dodatkowo oszczędzasz 50 zł 🙂

(Visited 17 times, 1 visits today)