Metody przedłużania rzęs. Które z nich warto wypróbować?

Piękne, długie rzęsy stanowią doskonałą oprawę oczu. Jeśli chcesz rzucać powłóczyste spojrzenia zza gęstej firanki rzęs, zapoznaj się z najbardziej popularnymi metodami ich przedłużania, których naukę proponujemy naszym kursantkom. Dzięki szkoleniu nie tylko przedłużanie rzęs nie będzie miało przed tobą tajemnic, lecz również zdobytą wiedzę będziesz mogła wykorzystać podczas pracy zawodowej.

Na czym polega metoda przedłużania rzęs 1:1?

Najprostszą i podstawową metodą przedłużania rzęs jest metoda 1:1, podczas której do każdej naturalnej rzęsy przyczepia się jedną jedwabną, z fragmentem włókna syntetycznego. Efekt utrzymuje się aż do dwóch miesięcy.

Jak przebiega przedłużanie rzęs podczas metody 2:1?

Paniom o rzadkich rzęsach poleca się metodę 2:1. Jest analogiczna do metody 1:1 z tą różnicą, że do pojedynczej rzęsy naturalnej dokleja się wachlarz z dwóch rzęs.

Spróbuj szybkiej i łatwej metody Express!

Jeśli bardziej niż na trwałości efektu (rzęsy przedłużone metodą ekspresową utrzymują się do dwóch tygodni) zależy ci na szybkości samej usługi, wybierz ekspresowe wydłużenie rzęs. Jest to idealne rozwiązanie na takie okazje jak ślub czy przyjęcie urodzinowe. Przedłużanie rzęs tą metodą trwa od 20 do 30 minut i polega na doklejeniu do rzęs naturalnych rzęs sztucznych lub kępek.

Postaw na objętość… !

Kursantkom, które przeszły szkolenie z przedłużania rzęs metodą 1:1, polecamy naukę bardziej zaawansowanej techniki, czyli objętości. Polega ona najpierw na utworzeniu wachlarza od dwóch do ośmiu odpowiednio ułożonych rzęs syntetycznych, a następnie na przyklejeniu go do jednej rzęsy naturalnej.

Zafunduj sobie Lifting…!!!

Badzo szybki i efektowny zabieg polegający na trwałym podkręceniu rzęs naturalnych. Jeśli chcesz zaskoczyć swoje klientki zabiegiem pielęgnacyjnym dla rzęs dodaj do usługi Botox oraz laminację, które sprawią, że rzęsy staną się jedwabiście gładkie, elastyczne, nawilżone i lśniące. Zabieg liftingu rzęs pokochały klientki na całym świecie i stanowi jedną z najpopularniejszych usług w salonach piękności.

Zapisując się na szkolenia z przedłużania rzęs do naszej Akademii Kosmetycznej poznacie nie tylko praktyczne sposoby na stworzenie pięknego wachlarzu długich, gęstych rzęs, lecz również zdobędziecie solidną porcję teoretycznej wiedzy na temat chorób rzęs czy zasad BHP, obowiązujących w gabinecie kosmetycznym.