zdjecie kak
logo KAK

Anna Rycerz i Ewa Rycerz

Prywatnie siostry, żony i mamy. Zawodowo wspólniczki i założycielki Krakowskiej Akademii Kosmetycznej. Cenione instruktorki i trenerki branży beauty. Autorki programów i materiałów szkoleniowych jak i filmów instruktażowych. Od lat coachowie marki Victoria Vynn, a od marca 2021 r także marki podologicznej Pharm Foot. Z sukcesem prowadzące zespóły instruktorskie marek Victoria Vynn i Pharm Foot. Na swoim koncie mamy kilkadziesiąt pokazów i prelekcji związanych z branżą beauty zarówno w Polsce jak i zagranicą. Współpracujemy z instruktorami w krajach tj. Portugalia, Hiszpania, Włochy, Holandia, Estonia, Ukraina, Litwa, Słowacja.
Wspieramy osoby szukające nowego pomysłu na swoje życie zawodowe. Pomagamy w znalezieniu dofinansowań i jak najlepszych ścieżek rozwoju. Uczymy zawodu, wspieramy w zdobywaniu i poszerzaniu doświadczenia zawodowego, zwiększamy portfolio usług naszych klientów. Zawsze z pasja, cierpliwością i 100% zaangażowaniem dzielimy się wiedzą i doświadczeniem. U nas nie ma tematów tabu i pytań bez odpowiedzi. Nasza wizja i wspólna chęć ciągłego rozwoju pozwala na stworzenie kompleksowych szkoleń zarówno zawodowych jak i doszkalających które ukończyło z sukcesem ponad 3500 tysiąca kursantów w ciągu ostatnich 9 lat istnienia naszej Akademii. Ukończyłyśmy szereg szkoleń z zakresu stylizacji rzęs, paznokci, szkoleń podologicznych jak również cochingowych i managerskich. Stale poszerzamy swoja wiedze, szukamy nowych metod pracy jak i najlepszych produktów dających nam gwarancje jakości i bezpieczeństwa. Nasza siłą jest również zespół który tworzymy współpracując z najlepszymi specjalistami i markami z wielu dziedzin branży beauty. Wierzymy że praca zespołowa to droga do sukcesu w każdej dziedzinie. Dlatego wybierając nasze szkolenia masz gwarancję profesjonalizmu i opieki całego zespołu na każdym etapie swojego rozwoju.
O nas KAK lifestyle 11

Masz pytania? Skontaktuj się z nami

Mamy dla Ciebie coś specjalnego!

Black Minimalist Website Mockup Instagram Post

Przygotowaliśmy bezpłatny e-book z aktualnymi informacjami na temat dofinansowań.

Koszyk0
Brak produktów w koszyku!