Pigmenty – Absolutny HIT tej jesieni

Dzisiaj testujemy dla Was absolutną NOWOŚĆ od Victoria Vynn, PIGMENTY, które zostały wprowadzone na rynek w ubiegłym tygodniu. Przyjrzymy się dokładnie czym są pigmenty, jak je stosować i komu mogą się przydać.


 

Na pierwszy rzut oka zafascynowała nas piękna i kolorowa szata graficzna. Victoria Vynn po raz kolejny zadbała o to by produkty nie tylko były najwyższej jakości ale także miały ładny design. Dodatkowym atutem o którym warto tutaj wspomnieć jest praktyczna tubka o pojemności aż 7 ml, która gwarantuje łatwą aplikacje koloru z zachowaniem czystości produktu.

Co to jest pigment?

Wpisując w wyszukiwarce słowo pigment, dowiemy się, że jest to kryjąca substancja barwiąca.

Ale czym jest pigment dla stylisty paznokci? Najprościej to ujmując – jest to kolor.

A więc, te niewielkie „tubeczki” kryją w sobie to co dla nas najcenniejsze 🙂

Masa o kremowej konsystencji, łatwa w rozprowadzaniu i rozcieraniu, która daje nieograniczone możliwości malowania paznokci. Bardzo gęsta konsystencja, która nie poziomuje się, idealnie nadaje się do micropaintingu. Już jedna cieniutka warstwa gwarantuje 100% krycia, także przy większej powierzchni.

 

Jak stosować pigmenty?

Pigmenty są dedykowane do zdobień i niezależnie od stopnia trudności ułatwią wykonanie zdobienia każdemu.

Masa jest światłoutwardzalna, a więc wymaga użycia lampy UV lub Led.

Czas utwardzania pigmentów to 60 sekund przy czym w trakcie malowania możecie „przymrażać” poszczególne etapy swojej pracy bez obawy, że coś się pomarszczy.

Po utwardzeniu pozostaje bardzo niewielka warstwa dyspersyjna, a więc na koniec należy użyć topu, aby całą stylizację odpowiednio zabezpieczyć i nadać połysk.

Pigmenty możecie łączyć w dowolnych proporcjach ze sobą  oraz z innymi produktami takimi jak: lakiery hybrydowe, topy,  żele budujące, Master Gel i  Art Gel 3D. To daje nieograniczone możliwości kreowania barw i efektów 3D, a także wzmacniania koloru. Tutaj niezastąpiony będzie piórnik w którym możecie rozmieszać kolory i pozostawić po zamknięciu przez kolejne dni.

 

Kto pokocha pigmenty? Odpowiedź brzmi: KAŻDY !

Jeśli tylko lubisz zdobić paznokcie to nie zwlekaj i spróbuj pracy z pimentami.  Niezależnie od Twojego poziomu zaawansowania pigmenty ułatwią Twoją pracę. Idealnie nadają się do techniki One Stroke, Zhostovo, Mikropainting, ale także staną się niezastąpione przy geometrii, ornamentach czy pejzażach.

Czekamy na Wasze opinie!
Pigmenty

 

(Visited 9 times, 1 visits today)