Szkolenie z henny pudrowej Kraków

Wyświetlanie jednego wyniku

Chcesz się przekwalifikować, ale brak Ci odwagi? Boisz się, że nowy zawód będzie nieopłacalny? A może potrzebujesz szybkiej zmiany czy powrotu do kariery zawodowej, ale brak Ci pomysłu na kierunek? Zdecyduj się na współpracę z naszą Krakowską Akademią Kosmetyki i postaw na jednodniowe szkolenie z henny pudrowej Kraków! To doskonały pomysł zarówno dla osób dysponujących doświadczeniem w kosmetologii, jak i tych, które chcą postawić w tej dziedzinie swoje pierwsze kroki. Serdecznie zapraszamy do naszego świata!

Dla kogo kurs z henny pudrowej?

Kurs henny pudrowej dedykujemy każdemu. Nauczymy Cię wszystkiego, podpowiemy jakie produkty warto kupić, a z czego zrezygnować, jak, gdzie i kiedy postarać się o dofinansowanie oraz jak wypromować swoją markę. Dzięki bogatemu zapleczu technicznemu, dużemu wyborowi profesjonalnych szkoleń oraz doskonałej kadrze, mamy możliwość zaproponować Ci także inne sposoby na podniesienie swoich kompetencji. Jednym z najszybszych jest odbycie kursu manicuru hybrydowego, a zaraz za nim postawienie na rozwój w zakresie przedłużania i zagęszczania rzęs.

Kompleksowe szkolenie z zakresu stylizacji i regulacji brwi

Stawiamy na doskonałe przygotowanie naszych kursantów do samodzielnej pracy. Zajmujemy się projektami szkoleń, a także ich harmonogramami w taki sposób, który pozwoli przyswoić jak najwięcej nauki, w jak najkrótszym czasie. Tak samo jest w przypadku kompleksowego szkolenia z zakresu stylizacji i regulacji brwi, po którym zostaniesz prawdziwym specjalistą! Nauczymy Cię zasad prawidłowej i estetycznej oprawy oka, pokażemy różnice w złej i dobrej stylizacji, pokażemy, jak istotne jest prawidłowe dobranie kształtu brwi do twarzy i zaprezentujemy, jak łatwo można podkreślić każde spojrzenie oraz optycznie odmłodzić i wyszczuplić twarz!

Kurs henny pudrowej i geometrii brwi

Nie ukrywamy, że najchętniej prowadzimy kurs henny pudrowej z geometrią brwi. To niejako całość, która pozwala uzyskać idealny kształt dopasowany do konkretnych rysów twarzy. Dzięki temu zabiegowi każda Klientka nabierze nowego charakteru, jej piękne oczy zostaną podkreślone, a naturalny kolor henny sprawi, że będzie wyglądać pięknie, a nie nienaturalnie. To w dalszym ciągu jeden z najpopularniejszych zabiegów kosmetycznych, którego nie może zabraknąć w Twoim salonie! Pokażemy Ci, jak najlepiej dobierać i komponować kolor henny, jak nakładać ją na włoski i skórę, aby efekt był jak najbardziej naturalny oraz jakie czynności należy wykonać w razie wystąpienia uczulenia na którykolwiek ze składników. Wskażemy Ci także najlepsze metody regulacji włosków. Jeśli czujesz się dobrze w tym zakresie, to zapraszamy także na kurs depilacji twarzy woskiem LYCON, pastą cukrową i tradycyjnymi metodami.

Henna czy farbka?

Przedstawimy Ci różnicę między henną i farbą do brwi, którą nie określa się jedynie na poziomie składników, ale także konsystencji, sposobu przygotowania i nakładania, a także trwałości. Ponadto dowiesz się, jakie narzędzia wykorzystać do każdej z metod i dlaczego tak ważne jest używanie na początku kariery akcesoriów do pomiaru. Pokażemy Ci, jakie są najczęściej popełniane błędy w kształtowaniu brwi oraz jakie są techniki przygotowywania oraz aplikacji henny pudrowej. Na szkoleniu opanujesz technikę perfekcyjnego rysunku przy użyciu nitki i suwmiarki oraz poznasz przeciwwskazania do zabiegu. Pierwsze próby wykonasz na modelce.