Kursy stylizacji paznokci Kraków

Wyświetlanie wszystkich wyników: 19

Prezentujemy nasze kursy stylizacji paznokci Kraków, obejmujące każde zagadnienie – od przedłużania płytki na formie, przez stylizacje hybrydowe i żelowe, aż po nadawanie idealnego, salonowego kształtu. Dodatkowo oferujemy warsztaty ze wzorków, dzięki którym nauczysz się wykonywać wyróżniające Cię na tle innych stylistek postacie, kształty czy podobizny. Cenimy sobie samodzielność naszych kursantów, dlatego na bieżąco uzupełniamy ofertę o modne i dochodowe zajęcia, dzięki którym przyspieszysz swoją pracę i zyskasz dodatkowe przychody!

Dla kogo kursy manicure?

Każdy z kursów manicure bazuje na części teoretycznej i praktycznej. Mogą do niego przystąpić osoby bez żadnego doświadczenia. Pomagamy w aktywizacji osób bezrobotnych, szukających nowego zawodu czy powracających do pracy po przerwie. W naszych szeregach jest dużo młodych mam i osób niepełnosprawnych, które mają ograniczenia ruchowe uniemożliwiające im podjęcie pracy fizycznej. Zachęcamy do korzystania z naszych szkoleń z zabiegów kosmetycznych na twarz i ciało także te osoby, które chcą poszerzyć ofertę swojego salonu, zadbać o kompetencje pracowników czy wprowadzić nową, konkurencyjną usługę do gabinetu! Serdecznie zapraszamy do naszego świata beauty Krakowskiej Akademii Kosmetycznej!

Kurs manicure hybrydowy Kraków

Kurs paznokci hybrydowych bazuje na prawidłowym przygotowaniu płytki i skórek, nałożeniu produktów oraz wykończeniu ich idealnym topem. To jedna z najpopularniejszych metod zdobienia paznokci, która nieustannie zdobywa nowych zwolenników. Zapewnia piękne, delikatne powłoki równego lakieru hybrydowego, który w zależności od indywidualnego tempa wzrostu paznokcia należy uzupełniać po około 2-3 tygodniach. Idąc z duchem czasu, wprowadziliśmy do naszej oferty także szkolenie z paznokci hybrydowych pod skórki. To w dalszym ciągu nowa technika, która pozwala znacznie wydłużyć trwałość stylizacji, poprzez nałożenie lakieru w niemal punkt początku płytki paznokcia. To idealna metoda dla zabieganych Klientek, które wolą znacznie rzadsze wizyty w salonie.

Kurs przedłużania paznokci

W dalszym ciągu popularne są stylizacje żelowe, które są doskonałym rozwiązaniem dla Pań borykających się z wolno rosnącą, niesymetryczną lub szeroką płytką paznokci. Dzięki kursowi przedłużania paznokci metodą żelową nauczysz się, jak łatwo skorygować kształt paznokci, nadać im równego, pięknego kształtu i dowolnie wydłużyć – tworząc wyjątkową stylizację na co dzień lub na specjalną okazję. Oferowanie szkolenia z paznokci żelowych obejmują także naukę prawidłowego podkładania formy, nadawania idealnego kształtu migdała, kwadratu, owalu czy szpica, a także perfekcyjnego piłowania masy żelowej na trwałe, piękne i nieskazitelne paznokcie!

Szkolenia manicure na każdym poziomie zaawansowania

Prowadzimy szkolenia manicure na każdym etapie zaawansowania – od zajęć dla początkujących, na których prezentujemy wiedzę podstawową z zakresu oprawiania płytki paznokcia, skórek i wykorzystywanych preparatów, przez stylizacje hybrydowe i żelowe, aż po french konstrukcyjny, ręcznie malowane ornamenty i zdobienia tematyczne. Ostatnim, zawodowym poziomem jest aktualnie kurs przygotowujący do startu w mistrzostwach stylizacji paznokcie, na którym popracujemy nad Twoim tempem, dokładnością, szlifowaniem doskonałych umiejętności i treningiem pracy pod presją czasu.