Szkolenia z zabiegów kosmetycznych na twarz

Wyświetlanie wszystkich wyników: 5

Nasza Akademia organizuje szkolenia z zabiegów kosmetycznych na twarz, dzięki którym szybko nauczysz się podstawowych zabiegów wykorzystywanych w zawodzie kosmetyczki, takich jak peeling z użyciem kwasów, BB shine, mezoterapię mikroigłową czy ultradźwięki. Oferujemy zawodowe kursy pielęgnacji twarzy dostosowane do każdego rodzaju skóry, wieku i płci. Wykorzystasz je w codziennej pracy salonowej oraz na specjalnych zabiegach w SPA. Nasze szkolenia są kierowane do osób początkujących i obecnych w branży. Pomagają rozszerzyć ofertę zabiegową i znacząco wyróżnić się na tle konkurencji. To bezpieczne i łatwo dostępne zabiegi, z których korzystają liczne grona odbiorców – przekonaj się sam i postaw na poszerzanie kompetencji z Krakowską Akademią Kosmetyczną!

Bogaty wybór kursów pielęgnacyjnych i nie tylko!

Dysponując umiejętnościami z zakresu zabiegów kosmetycznych na twarz, z powodzeniem możesz postawić także na szkolenia zawodowe i indywidualne z makijażu podstawowego i okazjonalnego! Dlaczego? Przede wszystkim ze względu na to, że podstawą każdego, pięknego makijażu jest przygotowanie twarzy. Dbając o jej profesjonalne nawilżenie i odżywienie przygotujesz sobie „bazę” do nałożenia produktów kolorowych, które będą wyglądały znacznie lepiej, a ich trwałość przejdzie oczekiwania nawet Twoich Klientek!

Nauczymy Cię, że większość zabiegów pielęgnacyjnych warto wykonać na kilka dni lub nawet tygodni przed innym zabiegiem, makijażem czy PMU. Kursy pielęgnacji twarzy pomogą Ci zarówno opanować podstawy, jak i zaktualizować posiadaną już wiedzę. Systematycznie wzbogacamy naszą ofertę, wprowadzając do niej najpopularniejsze w danej chwili zabiegi. Przekonaj się sam i skontaktuj się z naszą Krakowską Akademią Kosmetyczną jeszcze dziś! Pracujemy 7 dni w tygodniu, dostosowując harmonogram zajęć do możliwości naszych Klientów!