Szkolenia zawodowe i indywidualne z makijażu

Wyświetlanie wszystkich wyników: 4

W Krakowskiej Akademii Kosmetycznej zapiszesz się na szkolenia zawodowe i indywidualne z makijażu dziennego, okazjonalnego i wieczorowego. Prowadzimy zajęcia dla początkujących i doświadczonych makijażystek. Jako jedni z niewielu w okolicy oferujemy zajęcia z makijażu nude dla nastolatek, a także szkolenia z tzw. automakijażu. To kurs malowania prowadzony pod okiem profesjonalistów, którzy pokazują jak krok po kroku wykonywać poszczególne elementy kolorowej kosmetyki. Wraz z instruktażem makijażu zachęcamy także do zapisania się na kurs henny pudrowej, który umożliwi jeszcze lepsze zadbanie o każdą klientkę! Serdecznie zapraszamy do naszej Krakowskiej Akademii Kosmetycznej!

Szkolenia z makijażu dla początkujących

Oferujemy szkolenia z makijażu dla początkujących pozwalające pozyskać bogatą wiedzę z zakresu dobierania, nakładania i utrwalania makijażu! Na zajęciach nauczysz się tworzyć makijaże dzienne podkreślające naturalne piękno, zachwycające i wytrzymałe makijaże ślubne, piękne kompozycje dla skóry dojrzałeś, a także ciemne i seksowne makijaże wieczorowe! Nauczymy Cię jak dobierać pędzle i akcesoria do danego makijażu, jak wykonać korekcję cery wraz z dopasowaniem idealnej pigmentacji podkładu, jak przeanalizować kształt twarzy oraz jakie kolory dobrać do danej klientki. Poinstruujemy Cię w wykonaniu makijażu na modelce oraz podpowiemy, jak śledzić najnowsze trendy. Postaw na swój rozwój i zmień zawód! Chcesz jeszcze intensywniej podejść do nauki? Zdecyduj się na jeden z naszych topowych kursów stylizacji paznokci i przedłużania rzęs!

Zawodowy kurs makijażu profesjonalnego

Zawodowy kurs makijażu profesjonalnego dedykujemy osobom pracującym w zawodzie makijażysty lub przygotowującym się do tego odbywając szkolenie podstawowe. Na kursie makijażu master nauczysz się m.in. pielęgnacji cery, docenisz, jak istotna jest korekta skóry problematycznej, zrozumiesz, jak modelować twarz poprzez światłocienie, jak mogą zmienić makijaż kępki i sztuczne rzęsy na pasku, a także jak perfekcyjnie pomalować usta. Pokażemy Ci także techniki makijażu dla mężczyzn oraz wizażu telewizyjnego. Świetną zabawą mogą okazać się również podstawy face paitingu, makijaż stylizowany na dekady czy karnawałowy!

Nauka makijażu nude dla nastolatek

W naszej Akademii prowadzimy naukę makijażu nude dla nastolatek – na zajęcia możesz zapisać się już od 16 r.ż.! Ciekawi Cię zabawa makijażem? Lubisz mieszać kolory, komponować niepowtarzalne stylizacje lub bawić się rozświetleniem? Sprawdź naszą ofertę i zapisz się na szkolenie jeszcze dzisiaj! Przygotowaliśmy ofertę zajęć dla nastolatek, na których nauczysz się m.in. jak korygować niedoskonałości cery oraz jak wykonywać delikatny i bezpieczny dla skóry makijaż. Ponadto zrozumiesz, jak ważne jest prawidłowe pielęgnowanie twarzy przed i po nałożeniu kosmetyków kolorowych oraz nauczysz się samodzielnie wykonywać profesjonalny makijaż na każdą okazję!

Szkolenie z automakijażu

Doskonałym punktem naszej oferty jest szkolenie z automakijażu dedykowane zabieganym, pracującym lub uczącym się kobietom, którym zależy na profesjonalnym podkreśleniu naturalnego piękna w zaledwie kilka minut! Dzięki przekazanej przez naszych specjalistów wiedzy w prosty i przyjemny sposób nauczysz się samodzielne wykonywać zarówno codzienny, jak i naturalny makijaż, który zachwyci każdego! Do tego wskażemy Ci triki jak sprawić, aby makijaż był trwały i utrzymywał się cały dzień – a do tego bez obciążania Twojej skóry! Blendowanie, perfekcyjny smoke eye, a może konturowanie twarzy? Niezależnie od tego, co najbardziej cenisz w makijażu, nauczymy Cię tego w zaledwie jeden dzień!