Szkolenia z makijażu permanentnego

Wyświetlanie wszystkich wyników: 4

Organizujemy szkolenia z makijażu permanentnego na każdym stopniu zaawansowania. Uczymy zarówno nowe osoby w branży, jak i doświadczonych kosmetologów oraz lekarzy, którzy chcą wzbogacić swoje umiejętności na najwyższym, możliwym poziomie. Nasi szkoleniowcy przygotowują wiedzę teoretyczną, a także zajęcia praktyczne, umożliwiające niemal natychmiastowe podjęcie pracy. Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z ofertą naszych kursów z zakresu kosmetologii estetycznej, kosmetyki twarzy czy stylizacji brwi, rzęs i paznokci.

Kurs PMU dla początkujących

Szczególnie polecamy kurs „Pierwsze kroki w PMU – Intensywne Szkolenie z Makijażu Permanentnego” – to oferta przygotowana dla początkujących. Nauczysz się na nim jak wykonywać pigmentację wszystkich obszarów, takich jak brwi, usta i oczy (kreski). Co ważne – pokażemy Ci, jak dobrać odpowiednią technikę do danych rysów i karnacji, poznasz rodzaje i składy pigmentów (organiczne i nieorganiczne), a także postępowanie w znieczuleniu i ewentualnym wystąpieniu alergii. Szkolenie PMU składa się z części teoretycznej, pokazowej i warsztatu.

Szkolenia PMU ust, brwi i kresek

Prowadzimy szkolenia PMU ust, brwi i kresek w oddzielnych panelach. Masz doświadczenie w makijażu permanentnym ust, ale chciałabyś poszerzyć ofertę także o kreski na powiekach? A może ukończyłaś u nas szkolenie z henny pudrowej i teraz myślisz o szkoleniu PMU brwi? Sprawdź naszą aktualną ofertę i postaw na nowe umiejętności! Prowadzimy zajęcia w maksymalnie parach, wiedząc, jak istotne jest skupienie się na pozyskiwaniu przez Ciebie wiedzy. Oferujemy tylko profesjonalne zajęcia, na których ćwiczenia odbywają się na skórkach, główkach treningowych i modelce. Wzmocnij swoją pozycję na rynku i zacznij wykonywać makijaż permanentny!