Kurs przedłużania rzęs Kraków

Wyświetlanie wszystkich wyników: 6

Oferujemy kurs przedłużania rzęs Kraków, na którym nauczysz się nowych umiejętności, pozyskasz przygotowanie do wykonywania dochodowego zawodu oraz zapoznasz się z aktualnymi trendami w stylizacji rzęs. Prowadzimy szkolenia w różnych wariantach – zarówno dla osób rozpoczynających swoją przygodę, jak i tych, którzy posiadają w ofercie swojego salonu usługi przedłużania rzęs. Po uzyskaniu certyfikatu będziesz mógł z powodzeniem wykorzystać w praktyce pozyskaną wiedzę, a techniki, jakich Cię nauczymy, pozwolą Ci zminimalizować czas realizacji usługi. W efekcie będziesz mógł przyjąć więcej Pań w krótszym czasie i znacznie zwiększyć obrót! Zachęcamy do zapisania się na szkolenie z henny pudrowej brwi i oferowania jej wraz ze stylizacją rzęs!

Szkolenia lifting i laminacja rzęs

Postaw na nowe usługi z zakresu pielęgnacji i stylizacji oprawy oczy i zapisz się na szkolenie z liftingu oraz laminacji rzęs! Stawiamy na rozwój i poszerzanie kompetencji naszych Klientów, chcąc oferować im coraz to nowsze szkolenia. Na omawianym kursie zdobędziesz umiejętności pozwalające na szybką, efektowną i przede wszystkim spektakularną metamorfozę oczu, w której Twoje Klientki zakochają się już po pierwszym razie! Nauczymy Cię m.in. jak zbudowane są rzęsy, jakie są wskazania oraz przeciwwskazania do zabiegu laminacji rzęs, jak należy przygotować Klientkę do stylizacji, a także jakie zalecenia pielęgnacyjne przekazać jej do domu. To prosty, bezpieczny i uniwersalny zabieg, który wybierają Klientki preferujące naturalny look!

Kurs przedłużania rzęs metodą 1:1

Twoje Klientki lubią delikatne, ale podkreślone oko? A może sama najlepiej czujesz się w podstawowych stylizacjach? Niezależnie od powodu – zapraszamy na kurs przedłużania rzęs metodą 1:1, który stanowi niejako bazę do wstąpienia w magiczny świat podkreślania naturalnego piękna! Tak jak w przypadku kursów stylizacji paznokci, tak i tutaj, ważne jest nabycie i utrwalenie sobie podstawowej wiedzy, którą potem łatwo Ci będzie uzupełniać na kolejnych stopniach zaawansowania. Zacznij od szkolenia przedłużania rzęs metodą 1:1, a następnie sukcesywnie zwiększaj objętości, oferując swoim Klientom bogaty zakres usług!

Kurs przedłużania rzęs metodą 2:1

Po odbyciu podstawowych zajęć i opanowaniu pracy z przedłużaniem rzęs, zachęcamy do nauczenia się ich zagęszczania. Ten krok rozpocznij od kursu stylizacji rzęs metodą 2:1, która jak sama nazwa wskazuje, uczy, jak łączyć dwie rzęsy sztuczne do jednej naturalnej. Taka technika nie tylko dowolnie wydłuży naturalne włoski, ale również pozwoli delikatnie je zagęścić, optycznie powiększając oko i pogłębiając każde spojrzenie! Poza aplikacją sztucznych rzęs nauczymy Cię także jak wykonywać ich korektę oraz całkowite usunięcie. Z naszych szkoleń dowiesz się m.in. po jakim czasie warto wykonywać uzupełnienie, a kiedy zachęcić Klientkę do wykonania stylizacji od nowa.

Kurs przedłużania rzęs mega objętości

Do najbardziej imponujących stylizacji należą niewątpliwie Mega Volume. Nauczenie się takich metod pozwala osiągnąć ekspercki poziom, który umożliwi wykonanie dowolnej, zleconej nam przez Klientów stylizacji. Nasza Akademia prowadzi kurs przedłużania rzęs mega objętości wraz z solidnym przygotowaniem teoretycznym. Dowiesz się m.in. jakie produkty warto użyć do tak nietypowych prac, jak przedłużanie objętościowe wpływa na naturalne rzęsy, jak wykonać idealną kępkę, w jaki sposób przygotować doskonałą rzędowość i perfect line, a także, w jaki sposób w przedłużaniu objętościowym poradzić sobie z asymetrią oczu. To zaawansowany zestaw wiedzy, który pozwoli zrobić z Ciebie prawdziwą profesjonalistę!