Szkolenie pedicure kosmetyczny Kraków

Wyświetlanie wszystkich wyników: 8

Dobre szkolenie pedicure kosmetyczny Kraków pozwala w 100% wdrożyć Cię do zawodu. Nasza wykwalifikowana kadra profesjonalistów przygotuje Cię praktycznie i teoretycznie do niemal każdego zabiegu wykonywanego w obrębie stóp. Prowadzimy szkolenia kosmetyczne i kursy podologiczne, wraz z zajęciami z rekonstrukcji płytki paznokcia czy usuwania i oczyszczania brodawek. Dbamy o pozyskanie przez Ciebie należytej wiedzy, która przyda Ci się w późniejszych osiągnięciach. Stawiamy i na dobre przygotowanie stanowiska pracy, i na prawidłowe oraz – co najważniejsze – bezpieczne przeprowadzenie każdej czynności. Ponadto uczymy wykonywania odciążeń pozabiegowych, które ulżą Twoim Klientom w codziennym funkcjonowaniu. Zachęcamy do zapisywania się na kursy stylizacji paznokci oraz pielęgnowania skóry znajdującej się na dłoniach i stopach.

Szkolenie z podstawowych zabiegów podologicznych

Oferowane przez naszą Krakowską Akademię Kosmetyczną szkolenie z podstawowych zabiegów podologicznych pozwala poszerzyć kompetencję o profesjonalną pielęgnację skóry i paznokci na stopach. Zajęcia wypełnione są precyzyjną pracą ze skalpelem, dłutem i frezarką. Przyswoisz na nich wiedzę z zakresu usuwania zmian takich jak odciski, modzele, a także nauczysz się jak pozbyć się problemu pękających pięt. Ponadto pokażemy Ci jak zakładać odciążenia na bolące okolice stóp oraz jak komunikować się z Klientem, który najprawdopodobniej boryka się z chorobami dermatologicznymi.

W celach diagnostycznych możesz nauczyć się na jednym z naszych kursów pobierania próbek do badań mikologicznych. To działanie, które pozwala potwierdzić lub wykluczyć pojawienie się grzybicy, a także określenie gatunku grzyba chorobotwórczego (dermatofity, pleśniowce czy drożdżaki). Do tego przeprowadzimy omówienie procesu badania w laboratorium i powiemy Ci, jak należy zadbać o stanowisko pracy i narzędzia po spotkaniu z potencjalnie zagrożoną tkanką. Pamiętaj, że bezpieczeństwo Twoje i Twoich Klientów jest najistotniejsze!

Pełne szkolenie zawodowe z kursu pedicure

Jeśli dopiero rozpoczynasz swoją przygodę z kosmetologią, to zachęcamy Cię do uczęszczania na pełne szkolenie zawodowe z kursu pedicure. Pozwoli Ci ono przyswoić wiedzę z zakresu kosmetologii, podologii, podstaw dermatologii, a także nauczy Cię, jak prawidłowo pobierać próbki do badań mikologicznych. Zachęcamy do stawiania na pełne kursy, które tak jak w przypadku szkoleń z zabiegów kosmetycznych na twarz czy ciało, umożliwiają naukę z całego, konkretnego zakresu. Kurs z zawodowego pedicure obejmuje m.in. ortonyksję, czyli korektę wrastających paznokci, aplikację podstawowych odciążeń i opatrunków, tamponadę i taping, usuwanie brodawek, opracowywanie paznokci, a także spowalnianie i minimalizowanie powstawania odcisków i innych hiperkeratoz.

Szkolenia z korekty wrastających paznokci

Prowadzimy szkolenia z korekty wrastających paznokci ucząc na nich, jak ważna jest aplikacja klamry Frasera. Zajęcia pomogą Ci zrozumieć, jak istotne jest dokładne oczyszczenie i podcięcie wrastających paznokci, precyzyjne ich przygotowanie pod nałożenie klamry, a także sama czynność prostująca. Przy okazji wskażemy Ci, jak łatwo i prawidłowo diagnozować stany zapalne, ropne czy ziarninę. Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z pełną ofertą kursu – w razie pytań pozostajemy do dyspozycji. Zachęcamy także do zapoznania się z pozostałymi zajęciami w naszej Krakowskiej Akademii Kosmetyki, w tym warsztatów ze stylizacji rzęs czy szkoleń zawodowych i indywidualnych z makijażu i automakijażu.

Kurs rekonstrukcji płytki paznokcia

Kurs rekonstrukcji płytki paznokcia pozwoli Ci nie tylko leczyć i regenerować, ale przede wszystkim prawidłowo diagnozować schorzenia i nieprawidłowości znajdujące się w obrębie stóp. Dzięki przygotowanemu przez nas planowi zajęć będziesz rozróżniał trwałe uszkodzenia łożyska i macierzy oraz problemy uszkodzeń i deformacji płytki. Skończ z odsyłaniem Klientów do innych specjalistów i postaw na własny rozwój! W naszej Akademii zdobędziesz wiedzę, która pozwoli Ci samodzielnie rozpoznawać onycholizę, choroby aparatu paznokcia, zmiany grzybicze i wiele więcej.